Systemy odpylania - odpylanie przemysłowe

instalacje odpylające

Wykonujemy, montujemy oraz nadzorujemy specjalistyczne instalacje odpylające dla przemysłu drzewnego oraz innego typu obiektów.


Kompletne instalacje odciągowe dostarczamy zarówno dla przemysłu drzewnego, jak i do budynków innego typu

Przemysł drzewny i systemy odpylania

W otoczeniu materiałów drewnianych i drewnopochodnych należy zastosować szczególnie bezpieczne systemy odpylania. Jako producent urządzeń odpylających opracowujemy oraz instalujemy systemy odciągu pyłów i trocin, czyli m. in. wentylatory do trocin.

Produkowane przez nas instalacje odciągowe do trocin oparte są na nowoczesnych metodach odsysania drobin surowca. Każdy odciąg trocin połączony jest z systemem ich transportu i magazynowania. Nasze wentylatory odpylające znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkujemy wentylatory do trocin niezbędne w branży drzewnej, które pozwalają na efektywne odpylanie stolarni, ale także wiele innych instalacji, dzięki którym przeprowadzą Państwo odpylanie przemysłowe. Tworzymy instalacje odpylające na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt – ustalimy szczegóły, aby zamówione systemy odpylania spełniły wszystkie Państwa oczekiwania.

Wentylatory transportowe do trocin

Odpylanie przemysłowe oparte na urządzeniach takich jak wentylatory transportowe do trocin, pozwala na wyprowadzenie materiału poza obiekt, do zewnętrznego silosu i odizolowanie go. Wyciąg do trocin zdecydowanie zwiększa więc bezpieczeństwo produkcji.

Odpylanie stolarni przeprowadzamy, stosując wentylator do odciągu trocin. Nasze usługi obejmują: projekt, dostarczenie instalacji, jej montaż oraz uruchomienie. Wraz z czasem eksploatacji, jeżeli dane instalacje odpylające tego wymagają, przeprowadzamy także ich konserwacje oraz modernizacje. Regularne przeglądy techniczne umożliwiają wykrycie, czy dany wentylator do trocin nie uległ usterce. Dzięki temu systemy odpylające są zawsze w pełni sprawne i gotowe do działania.

Instalacje odpylania w innych obiektach

Zajmujemy się instalacją i obsługą systemów wentylacyjnych w budynkach przemysłowych, biurowych, rekreacyjnych i innego przeznaczenia.

Planujemy i wdrażamy instalacje odpylania w obiektach już istniejących lub nowo powstałych. Nasze wentylatory odpylające mogą być uwzględnione także w projekcie dopiero planowanego budynku. Za każdym razem tworzymy systemy odpylania dostosowane do potrzeb konkretnego terenu.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie połączone z chęcią rozwoju i wdrażaniem nowych technologii sprawia, iż proponowane przez nas instalacje odpylania bardzo dobrze spełniają swoją rolę w wielu różnych obiektach. Nasze odpylacze przemysłowe sprawdzają się w każdym miejscu, w którym panują trudne warunki pracy związane z wydzielaniem się pyłów czy drobin surowca. Aby zapewnić pracownikom czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo, wentylatory transportowe do trocin powinny być montowane przy każdym stanowisku obróbki drewna.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu Klientów ceni sobie nie tylko nowoczesność stosowanego rozwiązania, ale również jego niewysoki koszt. To dlatego jako producent urządzeń odpylających możemy zaoferować wentylatory do trocin w atrakcyjnej cenie. Równocześnie jednak umożliwiamy zakup urządzeń z drugiej ręki – proponujemy między innymi odciąg do trocin używany, który jest całkowicie sprawny technicznie i może od razu być wykorzystany w pracy.

Ceniąc sobie zadowolenie naszych Klientów, udzielamy osobistej gwarancji na wszystkie urządzenia odpylające, w tym wentylator do trocin czy odciąg pyłów szlifierskich. Projektowanie i wykonywanie instalacji, jaką jest odpylanie przemysłowe, także jest objęte gwarancją, jak wszystkie pozostałe usługi.

Wysokiej klasy instalacja odpylająca to najlepszy wybór, który sprawdza się w wielu różnych branżach. Gwarantujemy, że nasze wentylatory transportowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Z chęcią doradzimy także w kwestii wyboru odpowiednich urządzeń – podpowiemy, jaki wyciąg pyłów szlifierskich sprawdzi się najlepiej w Państwa zakładzie; jaką wydajność powinien mieć odciąg do trocin, aby dobrze spełniać się w danym zastosowaniu; czy też który odciąg wiórów dostosowany jest do ciągłej, całodobowej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i do kontaktu.


P1090589P1040898P1040896P1040893P1040892IMG_00000160DSC_5641DSC_5635DSC_5622DSC_5621DSC_5239DSC_5197DSC_0748DSC_0744DSC_0733DSC_0730DSC_0683DSC_0682DSC_0364DSC00935WP_20140902_14_07_48_Pro

Wysoka jakość

Na nasze produkty i usługi udzielamy osobistej gwarancji

Ekonomia

Stosujemy nowoczesne oszczędne rozwiązania

Doświadczenie

Doskonale wiemy czego potrzebuje zadowolony klient

Compare Properties

No properties found.

Favorites

Please log in before.

Recent Properties