Instalacje odpylania w innych obiektach

Instalacje odpylania w innych obiektach

Zajmujemy się instalacją i obsługą systemów wentylacyjnych w budynkach przemysłowych, biurowych, rekreacyjnych i innego przeznaczenia.

Planujemy i wdrażamy instalacje odpylania w obiektach już istniejących lub nowo powstałych. Nasze wentylatory odpylające mogą być uwzględnione także w projekcie dopiero planowanego budynku. Za każdym razem tworzymy systemy odpylania dostosowane do potrzeb konkretnego terenu.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie połączone z chęcią rozwoju i wdrażaniem nowych technologii sprawia, iż proponowane przez nas instalacje odpylania bardzo dobrze spełniają swoją rolę w wielu różnych obiektach. Nasze odpylacze przemysłowe sprawdzają się w każdym miejscu, w którym panują trudne warunki pracy związane z wydzielaniem się pyłów czy drobin surowca. Aby zapewnić pracownikom czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo, wentylatory transportowe do trocin powinny być montowane przy każdym stanowisku obróbki drewna.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu Klientów ceni sobie nie tylko nowoczesność stosowanego rozwiązania, ale również jego niewysoki koszt. To dlatego jako producent urządzeń odpylających możemy zaoferować wentylatory do trocin w atrakcyjnej cenie. Równocześnie jednak umożliwiamy zakup urządzeń z drugiej ręki – proponujemy między innymi odciąg do trocin używany, który jest całkowicie sprawny technicznie i może od razu być wykorzystany w pracy.

Ceniąc sobie zadowolenie naszych Klientów, udzielamy osobistej gwarancji na wszystkie urządzenia odpylające, w tym wentylator do trocin czy odciąg pyłów szlifierskich. Projektowanie i wykonywanie instalacji, jaką jest odpylanie przemysłowe, także jest objęte gwarancją, jak wszystkie pozostałe usługi.

Wysokiej klasy instalacja odpylająca to najlepszy wybór, który sprawdza się w wielu różnych branżach. Gwarantujemy, że nasze wentylatory transportowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Z chęcią doradzimy także w kwestii wyboru odpowiednich urządzeń – podpowiemy, jaki wyciąg pyłów szlifierskich sprawdzi się najlepiej w Państwa zakładzie; jaką wydajność powinien mieć odciąg do trocin, aby dobrze spełniać się w danym zastosowaniu; czy też który odciąg wiórów dostosowany jest do ciągłej, całodobowej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i do kontaktu.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy maszyny i instalacje wykonane z najlepszej jakości podzespołów. Fachowo doradzamy przy wyborze urządzeń.

Wysoka jakość

Na nasze produkty i usługi udzielamy osobistej gwarancji

Doświadczenie

Doskonale wiemy czego potrzebuje zadowolony klient

Ekonomia

Stosujemy nowoczesne oszczędne rozwiązania

Partnerzy techniczni