Informacje

Informacje

Jesteśmy firmą produkcyjną, która oferuje pojedyncze komponenty do systemu odpylania oraz całe systemy odpylania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza wiedza, znajomość rynku, praktyka oraz wieloletnie doświadczenie w branży, są gwarancją niezawodności, ekonomiki działania i świadczenia wysokiej jakości usług wraz z dostarczanymi przez nas instalacjami.
Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, z najwyższą troską i starannością. W procesie przygotowania projektu i doboru odpowiednich urządzeń, kierujemy się stworzeniem bezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego stanowisk pracy. Dobierając poszczególne elementy i urządzenia dla nowej instalacji, dbamy o zachowanie wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas produktów.

Usuwanie zapylenia inaczej zwane odpylaniem

Wytwarzamy systemy dla instalacji odpylania, które znajdują zastosowanie w firmach w zakresie przemysłu drzewnego oraz meblowego. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia, wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Wiele lat doświadczenia przy projektowaniu i konstruowaniu systemów dla przemysłu drzewnego sprawiają, że jesteśmy kompetentnym partnerem pod względem ochrony środowiska i oszczędności energii. Przy pomocy najnowszych rozwiązań technologicznych projektujemy, modernizujemy i montujemy systemy odpylania i filtracji. Projekty tworzone są na bazie długoletniego doświadczenia i programów obliczeniowych oraz CAD dzięki którym nasze instalacje charakteryzują się wysoką sprawnością jak i długoletnim okresem eksploatacji. Nasza oferta rozciąga od węży elastycznych, a kończy na filtrach i silosach do magazynowania.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy maszyny i instalacje wykonane z najlepszej jakości podzespołów. Fachowo doradzamy przy wyborze urządzeń.

Wysoka jakość

Na nasze produkty i usługi udzielamy osobistej gwarancji

Doświadczenie

Doskonale wiemy czego potrzebuje zadowolony klient

Ekonomia

Stosujemy nowoczesne oszczędne rozwiązania

Partnerzy techniczni