Przemysł drzewny i systemy odpylania

Przemysł drzewny i systemy odpylania

W otoczeniu materiałów drewnianych i drewnopochodnych należy zastosować szczególnie bezpieczne systemy odpylania. Jako producent urządzeń odpylających opracowujemy oraz instalujemy systemy odciągu pyłów i trocin, czyli m. in. wentylatory do trocin.

Produkowane przez nas instalacje odciągowe do trocin oparte są na nowoczesnych metodach odsysania drobin surowca. Każdy odciąg trocin połączony jest z systemem ich transportu i magazynowania. Nasze wentylatory odpylające znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkujemy wentylatory do trocin niezbędne w branży drzewnej, które pozwalają na efektywne odpylanie stolarni, ale także wiele innych instalacji, dzięki którym przeprowadzą Państwo odpylanie przemysłowe. Tworzymy instalacje odpylające na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt – ustalimy szczegóły, aby zamówione systemy odpylania spełniły wszystkie Państwa oczekiwania.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy maszyny i instalacje wykonane z najlepszej jakości podzespołów. Fachowo doradzamy przy wyborze urządzeń.

Wysoka jakość

Na nasze produkty i usługi udzielamy osobistej gwarancji

Doświadczenie

Doskonale wiemy czego potrzebuje zadowolony klient

Ekonomia

Stosujemy nowoczesne oszczędne rozwiązania

Partnerzy techniczni